Lista aktualności Lista aktualności

Nieoczekiwane zwycięstwo

10 czerwca br. odbyły się zawody leśników w wędkarstwie spławikowym. Zwyciężyła drużyna leśników z Nadleśnictwa Strzyżów.

VIII Mistrzostwa Pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie w wędkarstwie spławikowym zorganizowali pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie i Nadleśnictwa Brzozów. Zawody zostały przeprowadzone na stawie w miejscowości Krzemienna koło Brzozowa. Sobotniemu wędkowaniu sprzyjała letnia pogoda, a także piękne okoliczności przyrody Pogórza Dynowskiego oraz chęci zawodników do współzawodnictwa i dobrej zabawy nad wodą. Zawody wędkarskie leśników, to bowiem dobra okazja, aby w miłym dla oka otoczeniu przyrodniczym i niejednokrotnie krajobrazowym, sprawdzić swoje umiejętności, wykazać się przed kolegami i miło spędzić czas.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli leśnicy z Nadleśnictwa Strzyżów w składzie: Sławomir Rachwał, Mateusz Kocur i Roman Kula. Na drugim stopniu podium stanęła  drużyna z Nadleśnictwa Jarosław, zaś trzecie miejsce zajęli leśnicy z Nadleśnictwa Stuposiany. Klasyfikację indywidualną wygrał Marek Brański z Nadleśnictwa Stuposiany, drugie miejsce zajął Tomasz Kałamarz z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, a trzecie Tomasz Starościak z Nadleśnictwa Lubaczów.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok na zawody organizowane przez leśników z Nadleśnictwa Strzyżów.